ارتباط با مرد زن دار

من 6 ماهه با آقایی آشنا شدم که در شرف طلاق هستن. یعنی وقتی اقدام به طلاق کردن متوجه شدن همسر شون با نقشه قبلی بدون اطلاع ایشون باردار شدن تا ایشونو مجبور به زندگی کنن. و این خانم اصلا تلاشی برای حل مشکلات نمیکنن فقط این آقا رو تهدید میکنه که خودکشی می کنه

عشق یا هوسرانی افراد متاهل؟

متاسفانه برخی از زنان و مردان متاهل دچار هوس های زودگذری می شوند که نام "عشق" را به آن اختصاص می دهند. وقتی که عشق ورزی های هوس انگیز برخی زنان و مردان متاهل را می شنویم دچار ناراحتی می شویم و این عمل هر ذهنی را فکر فرو می برد!

با مرد متاهل دوست شدم!

خانمی هستم 35 ساله و مطلقه. حدود 4 سال پیش با آقایی آشنا شدم که در اون زمان بسیار تنها و درد کشیده بود و چون منم آدم تنهایی بودم خیلی زود با هم جور شدیم و هر روز که می گذشت وجوه مشترک زیاد تری بین خودمون احساس می کردیم.

رازهایی که زن و شوهر نباید بفهمند!

وقتی دختر و پسر با همدیگر وصلت می‌کنند و عقد شان جاری می‌شود بهترین روزهای عمرشان را سپری می‌کنند و شیرین‌ترین لحظات عمر همان شروع زندگی است، اما بعضی اوقات ندانم کاری‌های زوجین این روزهای شیرین را تبدیل به زهر می‌کند که هم کام خودشان و هم کام طرف مقابل زهر می‌شود و دیگر فرصتی برای بهره‌مندی از زندگی خوش و شیرین باقی نمی‌ماند، یکی از مواردی که باعث تلخ شدن اوقات و زندگی می‌شود بیان گذشته ناخوشایند به همسر می‌باشد، نامه‌ای  به دست‌مان رسیده است که حکایت از ساده لوحی خانم و بی تجربگی شوهرش دارد.

با همسر خیانت کار چه کار باید کرد؟

اصطلاح «خیانت» تعابیر و تعاریف متفاوتی دارد اما نکته اشتراکی که در همه تعاریف موجود است این است که: خیانت: «عمل کردن شخص بر خلاف چیزی که به آن اعتقاد دارد.»  خیانت در لغت به معنای نقیض امانت[۱] و به معنای منع حق است.[۲] راغب می‌گوید: خیانت و نفاق هر دو یکی است ولی از طریق پیمان‌شکنی مخفیانه است[۳] و نیز به معنای بی­‌وفایی و خلف وعده و عهد آمده است.[۴] خیانت در اصطلاح از دستورات الهی خارج شدن و منهیات حق را مرتکب شدن، معنا شده است.[۵] با مراجعه به منابع دینی و روایی می توان تفسیر مناسبی از صفت خیانت ارائه کرد.

از خانواده همسرم متنفرم

هنگامی که یک فرد جدید مانند عروس یا داماد به کانون خانواده اضافه می‌شود، عکس العمل خانواده‌ها در پذیرش وقبول فرد جدید متفاوت است. عده‌ای در قبول و پذیرش یک فرد جدید، از انعطاف مناسبی برخوردارند و عده‌ای دیگر انعطاف کمتری از خود نشان داده و در قبول و پذیرش فرد جدید، از خود مقاومت نشان می‌دهند و این مقاومت‌ها نیز به صور مختلف مانند؛ بی‌احترامی، پرخاشگری، کم توجه‌ای، قهر کردن، روابط سرد و بی روح، خودش را نشان می‌دهد. در این باره در صدد هستیم تا به سوال یکی از کاربران سایت که متاسفانه در برابر خانواده همسرشان دچار مشکل شده‌اند، پاسخ بدهیم.
سوال:

Top