حدیث

مقاله

نیاز جنسی آرامشم رو گرفته !!

سلام

پسره 26سالمه ام دانشجوی ترم 6 برق دانشگاه دولتی با 50 واحد پاس شده و 3 ترم مشروطی خسته شدم از زندگی نمیدونم ریشه مشکلاتم چیه تنهاییام با گریه همراهه و بعضی وقتا تو جمع که هستم یهو حالم بد میشه یعنی اشک میاد تو چشام ولی خب همیشه پنهانش کردم قبل از ورود به دانشگاه زن میخواستم یعنی نیاز جنسی داشتم.

ترم یک با یه  خانمی آشنا شدم و تا ترم 3 این ارتباط بود ولی بدلیل مخالفت خونوادم مجبور شدم رهاش کنم و ضربه سنگینی خوردم.برا این که رشته خوب و دانشگاه خوب قبول شم خیلی زحمت کشیدم ولی الان زحماتم به باد رفته و سنم هم بالا رفته بعد از ترم 2 برای ازدواج میخواستم انصراف بدم برم دنبال کار و سربازی ولی خونواده مانع شدن در واقع نگذاشتن من راه خودم رو برم و طی یک فرایند فرسایشی به اینجا رسیدم. میگم زن میخوام میگن درآمد نداری میگم خب میتونید کمک مالی بهم بکنید میگن آره ولی الان نه چند سال دیگه.میگم پس انصراف بدم خودم برم دنبال درآمد میگن نه.واقعا نمیدونم چکار کنم 26ساله مسایل جنسی تمام زندگی و افکار من رو تحت الشعاع خودش قرار داده احساس میکنم پیر و بی انگیزه شدم و خیلی حسرت از دست دادن فرصتام رو میخورم ی مدت دنبال صیغه بودم ولی پیدا نشد و شرایطش جور نشد نمیدونم چکار باید بکنم؟  

پاسخ

سلام

این مشکلی نیست که شما بخوای به خاطرش درسِت رو رها کنی بلکه با کمی برنامه ریزی میتونی حلش کنی. برای ازدواج شما میتونی با خونوادت صحبت کنی و بهشون بگی نیاز به ازدواج داری اگه گفتن شغل و درآمد نداری بهشون بگو اصل ازدواج که شغل و درآمد نمیخواد میتونیم بریم خواستگاری و یه مورد مناسب با شرایط خودمون پیدا کنیم مثلا اون هم دانشجو باشه و بخوادچند سال درس بخونه و چند سالی رو تو عقد بمونیم تا هم درس من تموم بشه و هم برم سربازی و هم اینکه شغل مناسبی پیدا کنم اینجوری هم ازدواج کردم و فکرم آشفته نیست و میتونم درسم رو بخونم و زودتر دانشگاه رو تموم کنم هم اینکه تو این مدت میتونم یک کار پاره وقتی پیدا کنم و مقداری پس انداز داشته باشم هم اینکه از گناه در امانم که اگه شما مخالفت کنین و من به گناه بیفتم اون دنیا شما هم باید جواب بدین و هم اینکه اگه متاهل باشی برای سربازی میندازنت تو استان خودت و اونموقع هم میتونم بعد از ظهر برم سر یه کار پاره وقت و از فرصت هام استفاده کنم.

اگه منطقی باشن قبول می کنن ولی اگه قبول نکردن میتونی از عواطف و احساساتشون استفاده کنی مثلا خودت رو بزنی به مریضی و به ظاهر هیچی نخوری. در کنارش میتونی از روابط دختر پسرها بگی و ... تا کمی احساس خطر کنن. اگه باز هم جواب نداد یکم مشکوکشون کنی مثلا طوری وانمود کنی که با کسی رابطه داری و...

  • دیدگاه‌ها

0 دیدگاه‌ها

Top