حدیث

مقاله

بد حجابی در محیط کار همسرم

همسر من اخيرا در محيطي مشغول به كارشده كه متأسفانه محيط مذهبي نيست و در بخش خصوصي روابط آزاد، حجاب رعايت نمي شود پوشش هاي خانم ها محركانه و ... است در عين حال اينكه همسرم مردي بسيار پايبند و معتقد به خانواده و عاشق همسر است وليكن اخيرا متوجه شده ام ايشان در محيط كارش ارتباط روحي خاصي با دختري كه بيست سال از او كوچكتر است پيدا كرده است ابتدا در خصوص او ابراز به راهنمايي او مي كرد و بعد اعلام كرد به او علاقمند است و خودش هم نمي داند چرا زيرا مرا كه همسرش هستم خيلي دوست دارد ولي به نظر مي رسد در محيط كار به دليل اينكه كنار او مي نشيند دوباره كنترل و قولي را كه به من داده فراموش مي كند خواهش مي كنم تا قبل از اينكه دير شود راهنماييم كنيد چه كنم ضمنا من به او بيشتر محبت مي كنم وعرض معذرت بيشتر به خانواده و ظاهر خودم مي رسم تا از محبت من پر شده و او را فراموش كند ولي به دليل اينكه آن دختر آرايش كرده و بدون پوشش مناسب و ظاهر فريب در اداره خصوصي ظاهر مي شود متأسفانه همه اينها خنثي مي شود كلافه هستم در عين حال اينكه رفتار و سخنان همسرم را توهين تلقي مي كنم نگران سرنوشت دو فرزندم هستم و لازم است بدانيد من همسر سوم ايشان هستم اولين همسرش خانمي آمريكايي بوده در زماني كه آمريكا زندگي مي كرده همسر دومش ايراني و داراي دو فرزند است كه در حال حاضر با مادرشان زندگي مي كنند و از هر دو طلاق گرفته است من كارمند تحصيلكرده اي هستم كه در زماني كه ايشان مديرمن بودند با ايشان آشنا شدم و بعد ا ازدواج كرديم او مردي كاملا مهربان و زيباست كه من او را عاشقانه دوست دارم خواهش مي كنم قبل از اينكه زندگيم خراب شود مرا راهنمايي كنيد.
با سلام جهت رسيدن به هدف از راهكارهاي زير كمك بگيريد :
شما در اين مسير با سه عنصر مي توانيد به صورت همزمان تدابير لازم را بكار بگيريد : 1- خودتان 2- همسرتان 3- ان خانم مداخله جو و همكار همسرتان
اما خودتان :
1- همانطوريكه گفتيد بيش از پيش در ارضاي نيازهاي عاطفي و جنسي شوهرتان تلاش كنيد بگونه اي كه او را كاملا تخليه نماييد لذا زود به زود با او آميزش داشته و با فنون و روشهاي نوبه نو او را تامين كنيد .
2- از افرادي كه بر روي همسرتان نفوذ دارند كمك بگيريد تا به هر لطايف الحيل ان دختر را آفت زندگي او معرفي نمايند و يا با بزرگ نمايي پيامدهاي اين ارتباط نابجا را براي او گوشزد نمايند. اين فرد اگر از مسئولين همسرتان باشد مي تواند به شكل ديگري علاوه بر نصيحت از زبان تهديد و .... نيز استفاده نمايد . البته اين تدابير نبايد باعث از دست دادن شغل همسرتان و يا روي آوري همسرتان به لجبازي و ... شود.
3- به محض تعيير رفتار همسرتان موضوع را با افراد فاميل و بزرگترهاي شوهرتان در ميان بگذاريد تا آنها وارد عمل شده و با او وارد گفتگو شوند و....
در زمينه ي همسرتان :
1- از اين خانم در نزد همسرتان بسيار بد گفته شود و برخي اوصاف وويژگيهايي كه همسرتان از او متنفر هست به اين خانم نسبت داده شود . البته اگر همسرتان ماجراي ارتباط و تمايلش به اين خانم را با شما در ميان گذارده است .
2- اختلاف سني بالا و نا همترازي را به عنوان سبب بدبختي و زياده طلبي و.... اين خانم معرفي و او را از ارتباط بيشتر باز داريد .
در باره آن خانم :
1- اگر اين خانم پذيرش دارد خودتان يا فرد ديگري با او با ملايمت صحبت كرده و از او بخواهيد تا از زندگي شما خارج شود . و در اين مسير از ارتباطش با شوهرتان دست برداشته و به رفتار صميمانه او جواب منفي دهد و حتي با پرخاشگري همسرتان را از نزديك شدن به خودش باز دارد
2- از باب نصيت و خير خواهي براي ان دختر كه اين مرد بزرگ سال با 20 سال اختلاف سني باعث بدبختي تو مي شود و نمي تواند تو را خوش بخت كند و دار و ندارت را مي دهي و روزي رهايت مي كند و يا حتي اگر با هم باشيد اختلاف سني بالا شما را در اتيه با بيوه بودن مواجه مي كند و... او را از ادامه دوستي و ارتباط باز داريد .
3- ابتدا فرد و يا افرادي او را از صميمي شدن با همسرتان باز دارند با اين زبان كه انها شوهرتان را فردي ناجوانمرد و سود جو و .... معرفي نمايند .
4- اگر راهكار بالا موثر واقع نشد افرادي او را با نهديد از ارتباط با همسرتان باز دارند و حتي با همكاري مسئولين ان اداره او را تهديد به اخراج و ... نماييد .

  • دیدگاه‌ها

0 دیدگاه‌ها

Top