حدیث

مقاله

دایما به شوهرم عشوه گری می کند!

من خانمي 25 ساله هستم و با تحصيلات عاليه و كارمند . درسن 20 سالگي با انساني كه با حيوان فرقي نداشت ازدواج كردم و در دوران عقد جدا شدم البته بعد از 3 سال بدبختي و در به دري و كشيدن مشكلات فراوان .
1ماه بعد از طلاق به اصرار مادرم با پسري از بستگانش كه بسيار پاك و مودب بود و تا حالا ازدواج نكرده بود ازدواج كردم. با اختلاف سني 11 سال البته اوايل اصلا از زندگيم راضي نبودم و نميتوانستم با او كنار بيام چون سني ازش گذشته بود و اصلا قادر به درك من نبود. و چيزي كه اين وسط بيشتر ازارم ميداد داشتن علاقه او به دختران بسيار زيادي قبل من بوده. كه به ازدواج نرسيده. و اين بين به دختر دايي اش هم بسيار علاقه داشت. تا جايي كه بعد از ازدواج هم باش رابطه تلفني داشت. سر اين مسايل ازش بسيار دلخور بودم. و هرگز نتوانستم باور كنم او اين رابطه را ترك كرده. هميشه احساس ميكنم پنهاني با كسي هست.
كار همسرم ازاد بود اما بصورت عمراني در يك شركت . ولي من كارمند بودم. توي اداره ما نياز به يك مهندس عمران بود منم او را معرفي كردم و پذيرفته شد و سر كار امد. در محل كار من دختري هست كه عادتهاي زشت بسياري دارد. از جمله اين كه با همكاران مرد دايمن در حال لاس زدن و عشوه گري هست و ميدانم با مرداني هم كه زن دارند روابط نامناسب دارد. با اين كه به همسرم توصيه كرده بودم با اين دختر صميمي نشود اما احساس ميكنم از لاسيدن با او خوشش ميايد. و اين دختر هم دايمن در حال عشوه گري براي همسرم هست. و همسرم هم اصلا به توصيه هاي من گوش نميدهد. نميدانم چه كنم. لطفا راهنماييم كنيد.
---------------------------
جواب :
سلام
گفتید شوهر دومتون بسيار پاك و مؤدب بود اما خصوصیاتی که بیان کردید چیز دیگه ای می گن و پاکی تعریف دیگه ای داره .
اگه همسرتون بسیار پاک و مؤدب بود و به درد زندگی می خورد یکی از همون دختران بسيار زيادی که بهشون علاقه داشت حاضر می شدن با او ازدواج کنن لااقل دختر داییش -که بسيار به او علاقه داشت تا جايی كه بعد از ازدواج هم باش رابطه تلفنی داشت- حاضر می شد باش زندگی کنه اما ظاهراً شما یه سرمایه ای داری که اون آقا و هیچ کدوم از دوست دختراش ندارن و اون سرمایه ، پاکیه . اگه اون دخترا پاک بودن بالاخره این پسره یکی از اونها رو می گرفت و اگه همه اون دخترا ناپاک بودن ، معنی نداره یه پسر پاک با یه عالمه دختر ناپاک دوست بشه .
برای حفظ زندگی و اصلاحش و برای اینکه دوباره مُهر طلاق در شناسنامه شما حک نشه باید سطح تحمل خودتون رو بالا ببرید و تاوان عجله در ازدواجتون رو بدید و با مشکلات کنار بیایید . برای حفظ و دوام زندگی و بهبود حال شما توصیه هایی ارایه می کنم اما این رو بدونید که تا وقتی خود شوهرتون نخواد به طور کامل اصلاح نمی شه :
1- با شوهرتون دعوا نکنید و به او پیله نکنید چون ممکنه مخفی کار بشه و مخفیانه به کار خودش ادامه بده و کار از دست شما خارج بشه یا ممکنه لج کنه و احترام بینتون از بین بره و بیشتر و علنی تر به کار خودش ادامه بده .
2- کارهای شوهرتون رو ، به روی او نیارید سعی نکنید به شوهرتون بفهمونید هر کاری می کنه می فهمید بلکه برعکس کمتر از اونی که می دونید نشون بدید .
3- از لحاظ عاطفی و جنسی شوهرتون رو تأمین کنید ، با محبت و خوشرویی و آرایش و رسیدن به جسمتون و عشوه گری و ارضا و ... کاری کنید تا چیزی رو که در زنان دیگه جستجو می کنه از شما بخواد حتی از لحاظ جنسی انقدر از او کار بکشید که دیگه هیچ میلی به هیچ دختری نتونه داشته باشه و می تونید از غذاها و داروهای تقویتی استفاده کنید البته باید این نکته رعایت بشه که جایگاه ناز و نیاز عوض نشه یعنی وقتی داخل منزل در کنار شوهرتون هستید باید کاری کنید که خودش به سراغ شما بیاد ، از ترفندهای عشوه گرانه استفاده کنید و با مطالعه مقاله و کتاب و سی دی های آموزش خانواده مانند سخنرانی های دکتر مجد ، مهارت خودتون رو در زمینه جذب ، تحریک و ارضای شوهر تقویت کنید .
4- به عبادت و مسایل مذهبی اهمیت بدید و اگه زمینه هست شوهرتون رو هم به امور مذهبی سوق بدید و در مسایل عبادی مشارکت بدید مثل نماز به خصوص نماز جماعت و مطالعه کتابهای دینی و مجالس مذهبی و سفرهای زیارتی و ... و هم چنین او رو با عواقب دنیوی و اخروی گناهانش آشنا کنید البته با محبت و دلسوزی نه با دعوا و غُر زدن .
5- اگه امکان داره از طریق اداری اون دختر عشوه گر و ارتباطاتش رو اطلاع بدید تا توسط حراست یا بازرسی یا مسؤول مافوق به اون دختر تذکر داده بشه و اون دختر کنترل بشه یا منتقل بشه یا اخراج بشه .
6- خیلی در کار شوهرتون تجسس نکنید و همیشه به او مشکوک نباشید و رفتار او رو با سوء ظن تفسیر نکنید ، گاهی لازمه با تغافل و بی خیالی و خوش بینی برخورد کنید تا هم خودتون اذیت نشید و هم شوهرتون حساس نشه .
7- برای این که به شوهرتون بفهمونید کارش اشتباهه به صورت غیر مستقیم بهش بفهمونید که اگه مردها در ارتباط با نامحرم آزادانه عمل کنن ممکنه زنهاشونم به ارتباط با نامحرم رو بیارن مثلاً بهش بگید اگه این کار خوبه پس برای زنها هم خوبه .

  • دیدگاه‌ها

1 دیدگاه‌ها

  1. تصویر امین
    امینبهمن 05, 1394 14:42 بعد از ظهر

    خانم محترم شما میباس کلاهتوبالابندازی بااینکه زن مطلقه بودی تورا یک مرد ازدواج نکرده خواسته وبا تو ازدواج دایم کرده ،بهتره توقعاتتوپایین بیاری،تو این دوره زمونه کی میاد جنس دسته دوم را به دسته اول ترجیح دهد،پس خانم ،خداتوشکرکن

Top