حدیث

مقاله

بعد از ارتباط قیزیکی سرد شد

یه مدت با پسر عمم از طریق sms ارتباط داشتم و از قبل بهش علاقه مند بودم و با توجه به رفتارهای اون قبل از sms تقریبا مطمئن بودم که اون هم به من علاقه داره اما بعد از یه مدتی که صمیمی تر شدیم یه رابطه فیزیکی کمرنگی هم داشتیم که بعد از اون رابطه حس خوبی نداشتم و احساس میکردم دیدگاهش به من عوض شده و به کل رابطمون تموم شد اما دوست دارم که برگرده ولی شخصیت و غرورم اجازه نمیده بهش بگم مخصوصا که قطع رابطه از طرف اون بود از طرف دیگه اگر برگرده نگرانم که واسه ازدواج نخواد الان چه جوری با احساساتم کنار بیام؟

*پاسخ*
سلام
تفاوت نگاه پسرها و دخترها در اینه که علاقه پسرها الزاما به معنی قصدشون برای ازدواج نیست. اونها می تونن به فردی علاقه داشته باشند اما هرگز نخواهند که با اون ازدواج کنند. برخلاف دخترها که رابطه فیزیکی را
مقدمه ای برای جذب بیشتر پسرها می¬دونند، پسرها معمولا دخترانی را که باهاشون رابطه فیزیکی داشتند برای ازدواج انتخاب نمی کنند که این دلایل مختلفی داره. مثلا ممکنه این فکر بیاد سراغشون که این دختر که با من رابطه داشته از کجا معلوم با کس دیگری رابطه نداشته و از کجا معلوم که بعد از ازدواج با افراد دیگری ارتباط نخواهد داشت. از این رو بهتره شما ایشون را فراموش کنید. اگر برای ازدواج اقدام کرد اونهم از راه رسمی و از طریق خواستگاری اون موقع به ایشون فکر کنید در غیر این صورت به فکر موقعیت های تازه ای که در زندگیتون به وجود میاد باشید.

  • دیدگاه‌ها

0 دیدگاه‌ها

Top