معرفی کوتاه فعالیت های سایت و کارشناسان

بسمه تعالی

 

 قال رسول الله صلی الله علیه و آله و سلم
«ما استفاد امرء فائدة بعد الاسلام افضل من زوجة مسلمة تسره اذا نظر الیها، تطیعه اذا امرها و تحفظه اذا غاب عنها فی نفسها و ماله»

«پس از اسلام، هیچ نعمتی برای مرد بهتر از زن مسلمانی نیست که هر گاه به او بنگرد، مسرورش کند و هر گاه به او فرمان دهد، اطاعتش نماید و در غیاب او حافظ ناموس و مالش باشد.»

من لا یحضره الفقیه، ج 3، ص 25

تشکیل نهاد خانواده از امور ضروری و مورد توجه برای بشر است، که با پیوند ازدواج بین دو نفر شکل گرفته و با ورود فرزندان گسترش می یابد. در دنیای امروز، زوجین در صورت آگاهی از سیاست های رفتاری، زندگی سالم و شادابی را در کنار هم سپری می کنند، اما برخی خانواده ها به علت نداشتن آگاهی لازم از مهارت های زندگی، طعم تلخ شکست عاطفی و به مرور، گسستگی دائمی در زندگی را می چشند. براین اساس گروه مشاوره ی رهرو ولایت با شعار «ازدواج عاقلانه زندگی عاشقانه»  مفتخر است با هدف ساختن زندگی متعالی برای تک تک اعضای جامعه،  راهکارهای علمی و عملی را در اختیار همراهان گرامی قرار داده، و شما گرامیان را از جدید ترین مهارتهای زندگی و آموزشهای لازم بهره مند سازد.
خانواده برتر جز تعداد معدودی از سایت ها می باشد که روش خدمت رسانی آن تلفیقی از روانشناسی و آموزه های دینی است. و همین امر موجبات غنا بخشیدن به نظریه بزرگان و دانشمندان علم رواشناسی و علوم تربیتی در سایه ی فرامین دینی را فراهم می کند.
برخی از محتویات سایت عبارتند از:  مقالات ترویجی و تبلیغی، مقالات علمی و پژوهشی، عکس نوشته با مطالب ناب و آموزنده، کلیپ های آموزشی و ...
دوستان می توانند سوالات خود را در زمینه ازدواج و خانواده از قسمت ارسال سوال برای ما بفرستند تا کارشناسان ما به صورت رایگان پاسخگویی نمایند.

 

 

 

Top