حدیث

مقاله

در خواست رابطه از طرف خانم

سوال من درباره پیشنهاد رابطه جنسی از طرف زن به مرد در زمان دوران عقد تا زمان برگزاری مراسم عروسی است. یعنی وقتی که هنوز زندگی مشترک رسمی آغاز نشده است.
اگر زنی بعد از دوهفته از عقد خودش به شوهرش پیشنهاد رابطه جنسی از پشت را بدهد چه معنی دارد و آیا معمولا همه دختران خودشان پیشنهاد ایجاد رابطه را در این دوران به همسرانشان میدهند یا خیر؟
آیا زنان صبر میکنند تا شوهرشان به او پیشنهاد رابطه بدهد و یا خودشان پیش قدم شده و این پیشنهاد را میدهند؟
ممنون میشوم که با صداقت و بدون هیج پیش داوری به سوالم جواب بدهید؟
در ضمن در صورت امکان جواب به میل من نیز ارسال شود.
با تشکر و امتنان فراوان
پاسخ
سلام
نزدیکی از پشت که از لحاظ شرعی کراهت شدید دارد.
اما اینکه چرا زن این پیشنهاد را میدهد ممکنه به این خاطر باشد که دوست داره نیاز جنسی شما رو براورده کنه ولی چون در بعضی مناطق رسم هست که ازاله ی پرده ی بکارت رو میذارند برای شب عروسی که مبادا خانواده داماد حرف در بیارند که عروس با کره نبوده که به احتمال زیاد علتشم همین مورد و شاید هم از دوستانش که متاهل شدند شنیده باشه که در دوران عقد به خاطر محدودیت این رابطه رو برقرار می کردن و او هم یاد گرفته و لذا پیشنها داده.
البته شما اگه تمایلی به این کار نداشته باشی میتونی قبول نکنی و اگه محذوریتی ندارید از روابط دیگر استفاده کنید وچون ممکنه به خطار هیجانات و احساسات شدید عاطفی این درخواست رو کرده باشه میتونید معاشقه و ابراز علاقه تون رو به ایشون بیشتر کنید.
در مورد پیشنهاد رابطه جنسی هم عرض کنم که معمولا از طرف مرد هست و مرد شروع کننده هست اما در مواردی هم از طرف زن هست که این معمولا در زنان گرم مزاج و بدلیل بالا بودن نیاز جنسی شون هست ولی خب این دو طرفه هست و هم میتونه مرد شروع کننده باشه و هم زن.

  • دیدگاه‌ها

0 دیدگاه‌ها

Top