حدیث

مقاله

فکر کنم به من علاقه داشته!

27 سالمه یه دختر ساده و معمولی و تقریبا محجبه هستم.سوالی که دارم و ازتون مشاوره میخوام اینه که در دانشگاه از همون روزهای اول متوجه توجه و علاقه پسری شدم این پسر خیلی ساده آرام متین و محجوب و خجالتی بود و از این نظر مثل خودمن.چند بار متوجه شدم به دنبال فرصت مناسبیه که جلو بیاد و صحبت کنه که این موقعیت هیچوقت فراهم نشد.من هم بهش علاقمند بودم.
حالا حدود یکسال از فارغ التحصیلی من میگذره نمیتونم فراموشش کنم.در همون دوران تحصیل خیلی اتفاقی شمارشو پیدا کردم البته خودش نمیدونه.حالا مشکلم اینه که فکر میکنم حتی اگه ازدواج هم کنم باز هم به اون فکر کنم البته خواستگار زیادی هم ندارم.گاهی فکر میکنم شاید پیدا کردن شمارش به طور اتفاقی حکمتی داره.نمیدونم چیکار کنم.شخص قابل اعتمادی رو هم سراغ ندارم که واسطه بشه و یه جوری باهاش تماس بگیره.از علاقه قلبی اون اطمینان کامل دارم.دلم نمیخواد فرصت آشنایی و شاید ازدواج رو بخاطر اینکه نتونستیم باهم صحبت داشته باشیم از دست بدیم.حالا میخوام نظرتون رو در مورد اینکه خودم باهاش نماس بگیرم بدونم اینو بگم که اینکار خیلی برام سخته و در این یکسال نتونسم خودمو راضی کنم که باهاش تماس بگیرم. فکر میکنم شاید با اینکار من دیدگاهش نسبت بهم عوض بشه.من خیلی این پسر رو پسندیده بودم چون از هر نظر مناسب بود تنها مشکلش کمرویی بود.یه چیز دیگه اینکه کلا در مدت تحصیل ساعات و کلاسای محدودی را باهم داشتیم. ممنون میشم از راهنماییتون.
پاسخ
سلام
اینکه ایشون هم به شما علاقه داره یا نه ممکنه همینطور که شما میگی باشه و ممکن هم هست اصلا علاقه ای نباشه و یا اگه توجه ای به شما میکرده قصد ازدواج نداشته و ... . لذا نمیشه صد در صد گفت که حتما شما رو میخواسته و نتونسته حرفش رو بزنه. منتها شما برای اینکه خیالت راحت بشه و بتونی برای آیندت تصمیم بگیری که یا ایشون بیاد و باهاش ازدواج کنی و یا اینکه فراموشش کنی و بتونی با کس دیگه ای ازدواج کنی راهش اینه که سعیت رو برای بدست آوردنش انجام بدی و اگه نشد دیگه دلت از رسیدن به اون نا امید میشه و راحت تر میتونی فراموشش کنی.
شما میتونی با همون شماره ای که داری به یه بهونه ای مثل سوال درسی یا تحقیقی یا اطلاع از کسی یا ... بهش زنگ بزنی. این رو باید حتما توجه داشته باشی که شما نباید به هیچ وجه حرفی از علاقتون به ایشون بزنی. بلکه شما فقط این موقعیت رو به ایشون میدی که اگه احیانا قصد ازدواج با شما رو داره این فرصت رو پیدا کنه که باهاتون در میون بذاره. با توجه به علاقه ای که شما بهش پیدا کردی باید خیلی احتیاط کنی که این کار شما منجر به رابطه نشه چون اونجوری مشکلات زیادی برات پیش میاد. اگه درخواست آشنایی کرد برای ازدواج بگو من اهل آشنایی از طریق رابطه نیستم و اگه قصد ازدواج داری رسما اقدام کن تا هم خونواده ها همدیگه رو بیینن و هم اینکه ما در کنار اونها بیشتر با هم آشنا بشیم.

  • دیدگاه‌ها

0 دیدگاه‌ها

Top