مقاله

زود انزالی شوهرم زندگی مان را خراب کرده

4 سال است ازدواج کرده ایم همسرم دچار مشکل زود انزالی شدید است همین مسئله باعث شد رضایت کافی از زندگی نداشته باشم و ناخودآگاه شروع به بهانه گیری کردم و روی کوچکترین رفتارهای همسرم حساس شدم تا اینکه این روند کم کم تنشی در زندگی ایجاد کرد حالا وقتی بحث می کنیم منجر به دعوای خیلی بدی می شود و تا چند روز ما را از هم بیزار میکند. چندین بار دکتر و مشاوره رفتیم . مشاور گفت مشکل شما زود انزالی شوهرتان است اگر خوب شود همه چیز آرام می شود و دستورات درمانی به همسرم داد اما متاسفانه همسرم از اراده کافی برای پرداختن به آنها برخوردار نیست و بعد از چند روز درمانش را متوقف می کند . بی انگیزگی شوهرم مرا هر روز نسبت به زندگی بدبین تر می کند. او بیش از حد عصبانی می شود . فحش های رکیک می دهد و کتک می زند و حتی پشیمان هم نمی شود . اگر ترس تنهایی و حرف های مردم نبود از او جدا میشدم اما حقیقتش بی علاقه هم به او نیستم و غیر از مواقع دعوا واقعا دوستش دارم . میان دوراهی گیر کرده ام . به این زندگی که هر آن احتمال دعوا می رود (و حتی عاشق بچه هستم اما می ترسم بچه وارد این فضای متشنج شود) ادامه دهم یا ب جدایی اقدام کنم؟
سلام
قبل از هر کاری شما تصمیم جدی بگیر ،به هر نحوی شده برای نجات زندگی خود ،همسرت را بسوی درمان سوق دهی پس بهانه گیریها حساسیت ها و مشاجرات را کنار بگذار و جو زندگیتان را از دعوا خارج کن و مشتاقانه و پر انرژی کمر همت برای حل این مشکل ببیند،تا مسیر زندگیت را بسوی راه حل هدایت کنی .
بعد از مدتی مشخص می شود که همسرت قابل درمان هست یا خیر اگر قابل درمان نبود در آن صورت تصمیم می گیری که بمانی یا بروی؟
زود انزالی معمولا قابل درمان است،حتی اگر همسرتان دچار زود انزالی شدید و ضعف اعصاب و ضعف اراده شده باشد که راهش مراجعه به متخصص ارولوژی و کلیه و مجاری تناسلی است چه آسیب جسمی باشد و چه عصبی شما هم در درمانش او را کمک کنید تا با رغبت کافی دوره درمان را به پایان برساند ،البته می توانید روابط خود را طوری مدیریت کنید که شما هم به رضایت برسید مثلا به مقدماتش توجه لازم را داشته باشید...و استفاده از مواد تاخیری به صورت موقت می تواند به کاهش تنش کمک کند و افزایش مهارت شوهرتان و خودتان در زمینه نزدیکی هم رضایت طرفین از رابطه را افزایش می دهد
سعی کنید این مساله رو مستقیما به روی ایشان نیاورید و از مقالات و کتابهائی که در زمینه مهارت مساله زناشوئی است استفاده کنید در این زمینه مراجعه به داروهای سنتی و اطبای حاذق سنتی هم بسیار می تواند کمکتان کند.

  • دیدگاه‌ها

0 دیدگاه‌ها

Top