حدیث

مقاله

خواب دیدم در مراسم عقد ناراحتم

من 27سالمه قصد ازدواج با دختر خاله ام دارم متولد 73 . به ايشون دل بستم نه به خاطر زيبايي و يا ظاهر به خاطر حجاب و مومن بودن و كلي خوبيهاش اين دختر رو دوست دارم . شبهه من اينجاست يه شب خواب ديدم سر سفره عقد نشستم با ايشان اما من بدجوري ناراحت و پشيمون بودم . سوالمو از يه شخص مذهبي كه تعبير خواب و استخاره هستن گفتم ايشون گفتن احتمالا دختر خالتون عيبي دارن با گفتن حرف ايشون بدجوري نگران شدم ميخوام به اميد خدا برا ازدواج اقدام كنم . ايشون عيب و مريضي كه واضح باشه ديده نشده و گفته نشده
لطفا منو راهنمايي كنيد احتمال ميدم در آينده مشكل ژنتيكي برامون پيش بياد خودم . به خاطر ازدواج فاميلي .
ممنون ميشم من فقط با ايشون ارتباط پيامكي داريم و نه ارتباط ديگه اما نه خداي نكرده مباحث جنسي بيشتر احوال پرسي و مباحث روزمره جوانب امر رو رعايت ميكنم
خيلي استرس دارم
پاسخ
سعی کنید عاقلانه و با چشمی باز با موضوع برخورد کنید و از تحقیق و بررسی کامل دریغ نکنید در مورد عیوبی که واضح باشه و دیده نشه...شما می توانید به صورت غیر مستقیم بپرسید.
و با توجه به اینکه فامیل هم هستید آزمایشات ژنتیک را نیز انجام دهید با صرف دیدن یک خواب خود را آشفته نکنید، چون اولا از کجا معلوم که خواب شما رویای صادقه بوده است و درثانی اگر هم این خواب هشداری برای شما بوده شما می توانی با مشورت و تحقیق و آزمایش برای این که فکرت و دغدغه ات برطرف شود و با صدقه دفع بلا کنی و برخداوند توکل کنی که هر چه صلاح شماست همان پیش آید.
در مورد رابطه تان با ایشان سعی کنید قبل از عقد رابطه ای نداشته باشی چون باعث دلبستگی می شود و نمی گذارد درست تصمیم بگیرید و اگر خدای نکرده به مشکلی برخوردید و نتوانستید با هم ازدواج کنید برای فراموش کردنش دچار عذاب می شوید.

  • دیدگاه‌ها

0 دیدگاه‌ها

Top